katalog produktów

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o nowych produktach i ofercie.

Karcher e-commerce Certified Partner
Karcher Serwis Klasy A

KARTA PRODUKTU

IVR-L 65/12-1 Tc odkurzacz do separacji wiórów Karcher
10611.21

IVR-L 65/12-1 Tc odkurzacz do separacji wiórów Karcher

IVR-L 65/12-1 Tc odkurzacz do zasysania i separacji Karcher

Nr katalogowy: 9.986-055.0
Dostępność: towar na zamówienie
Zapytaj o cenę
Generuj PDF
Opis Dane techniczne / Wyposażenie do pobrania Zapytaj o produkt
IVR-L 65 / 12-1 Tc to kompaktowa jednostka podstawowa z odchylaną ramą ruchomą do odkurzania płynów lub wiórów w przemyśle obróbki metalu. Odkurzacz przemysłowy IVR-L 65 / 12-1 Tc firmy Kärcher jest idealny do odkurzania i oddzielania czynników chłodniczych, smarów, wody i oleju z ciałami stałymi (np. wiórami metalowymi).

Pożądane ciała stałe (na przykład metalowych wiórów) mogą być gromadzone w koszu zrębków, a ciecz wraca do obwodu przez wąż spustowy. Opcjonalnie opróżnianie może odbywać się również poprzez przechylaną ramę mobilną. Obecny poziom napełnienia jest cały czas widoczny w wężu spustowym. Odsysanie odbywa się za pośrednictwem złącza węża, które można regulować w zakresie 360 ​​° na głowicy ssącej. W ten sposób brud wokół odkurzacza jest zasysany komfortowo i bez bałaganu z wężem. Zintegrowany i mechaniczny system odłączania według poziomu napełnienia zapobiega przeciążeniu odkurzacza.

IVL jest standardowo oferowany bez akcesoriów ssących, aby zoptymalizować wybór każdego z akcesoriów zgodnie z konkretnymi potrzebami różnych aplikacji.