katalog produktów

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych produktach i ofercie.

Karcher e-commerce Certified Partner
Karcher Serwis Klasy A

O nas

Firma „Ogrodowczyk”  Sp.J. Łódź,  Łupkowa 49, NIP 725-10-03-873, KRS 0000115099  nr konta bankowego Pekao S.A. o/Łódź  97124015451111000011680385   istnieje od 1991 roku.

Współpracę z firmą Kärcher rozpoczęliśmy w 1994 r., co zaowocowało już ponad 20letnią współpracą z tą marką. Od 2002 r. jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Kärcher Sp. z.o.o. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz wypożyczaniem urządzeń tej marki.


       

Urządzenia Kärcher pracują w domach i firmach na całym świecie, korzystają z nich tysiące zadowolonych użytkowników. Są to skuteczne i solidne urządzenia, które w łatwy i szybki sposób pomagają w utrzymaniu czystości.

Oferujemy urządzenia z linii domowej i profesjonalnej. W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia pomocne w sprzątaniu i pracach czyszczących, zaczynając od wytwornic pary i akumulatorowych szczotek przez odkurzacze na sucho i na mokro, odkurzacze piorąceodkurzacze ekstrakcyjne, urządzenia wysokociśnieniowe zimnowodne i z podgrzewaniem wody, aż po szorowarki do posadzek, zamiatarki, polerki i inne wyspecjalizowane urządzenia, jak np. urządzenia do czyszczenia suchym lodem, głowice czyszczące itd. Służymy pomocą w doborze urządzeń i pełnej technologii czyszczenia (urządzenie, wyposażenie dodatkowe, środki chemiczne) tak, aby była ona optymalnie dopasowana do Państwa potrzeb.


Kärcher Service

Dysponujemy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz dużym magazynem części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. Nasi doświadczeni sprzedawcy i serwisanci chętnie pomogą spełnić Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z klientami na terenie Łodzi, województwa łódzkiego, jak i z całej Polski. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, małe i średnie firmy, a także duże koncerny. Cenimy sobie współpracę z każdym klientem.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także artykuły innych sprawdzonych marek, jak papiery i czyściwa Katrin, środki czyszczące NERTA, Buzil, Agapit i Medi-Sept oraz ręczny sprzęt sprzątający TTS i Medi-Sept.

Świadczymy usługi wypożyczania urządzeń czyszczących w ramach działającej przy firmie wypożyczalni urządzeń czyszczących. Do wypożyczenia lub/i najmu długoterminowego proponujemy klientom myjki zimnowodne i gorącowodne, odkurzacze piorące, wytwornice pary oraz szorowarki do posadzek.

W ramach świadczonych usług proponujemy klientom zakuwanie węży ciśnieniowych do myjek z linii domowej i przemysłowej. Naprawa węży ciśnieniowych wykonywana jest od ręki.

Adres naszego sklepu na terenie Łodzi:
 
SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY
SKLEP I SERWIS
91-605 Łódź, ul. Łupkowa 49
tel. 42 659 81 07  mob. 602 226 859
ogrodowczyk@ogrodowczyk.com.pl

 
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu, serwisu i wypożyczalni!