katalog produktów

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych produktach i ofercie.

Karcher e-commerce Certified Partner
Karcher Serwis Klasy A

Oferta

  


Firma Ogrodowczyk zajmuje się głównie sprzedażą urządzeń czyszczących, akcesoriów oraz środków czyszczących niemieckiej marki Kärcher. Współpracę z tą marką rozpoczęliśmy już ponad 20 lat temu, dzięki czemu jesteśmy specjalistami w sprzedaży i serwisie urządzeń Karcher. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia czyszczące z linii domowej i profesjonalnej, takie jak:
a także dopasowane do nich akcesoria i środki chemiczne Kärcher.
 
Dysponujemy szeroką rangą akcesoriów do każdego typu urządzeń, które poszerzają zakres ich możliwości i zastosowań. Do urządzeń dopasowujemy chemię marki Kärcher tak, aby uzyskać kompleksowy program czyszczenia przy użyciu produktów tej niezawodnej niemieckiej firmy. Przy dobrze dobranej technologii czyszczenia praktycznie nie ma zabrudzeń, których nie da się usunąć!

Alfred Kärcher GmbH jest niemiecką firmą działającą od 1935 roku. Polski oddział firmy funkcjonuje od 1993 roku. Produkty Kärcher są obecnie sprzedawane w 60 krajach świata co świadczy o ich solidności i niezawodności. Firma Ogrodowczyk jest Autoryzowanym Partnerem Kärcher od ponad 20 lat. Możecie zaufać naszemu doświadczeniu!
                                                                                               
Rozpoczęliśmy także współpracę z wschodzącą polską firmą Medisept, która jest producentem środków chemicznych. W swojej ofercie posiadają środki do codziennego i profesjonalnego sprzątania, a także doskonale sprawdzające się środki do dezynfekcji. Oferta produktów Medi-Sept dzieli się na dwie linie produktowe:
  • Mediclean - środki chemiczne do codziennego i profesjonalnego sprzątania,
  • Medi-line - środki znajdujące zastosowanie w dezynfekcji oraz utrzymaniu czystości w salonach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich oraz weterynaryjnych.
Dodatkowo prowadzimy współpracę z innymi wiodącymi markami z branży urządzeń czyszczących, chemii przemysłowej oraz sprzętu do sprzątania , jak:
Klikając na powyższe linki można dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach. W przypadku braku dostatecznych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami mailowo:
 
SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY
SKLEP I SERWIS
91-605 Łódź, ul. Łupkowa 49
tel. 42 659 81 07  mob. 602 226 859
ogrodowczyk@ogrodowczyk.com.pl

FILIA SKLEPU
92-362  Łódź, ul. Senatorska 25
tel. 42 640 23 49 mob. 668 358 908
m.ogrodowczyk@ogrodowczyk.com.pl