katalog produktów

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o nowych produktach i ofercie.

Karcher e-commerce Certified Partner
Karcher Serwis Klasy A

Dla odbiorcy indywidualnego

Jesienne porządki w kuchni wraz z Karcher.

Lśniąca kuchnia to marzenie każdej Pani Domu. Jak odpowiednio przeprowadzić proces sprzątania oraz czym się wspomagać dowiecie się Państwo z tego artykułu. 

Wkrótce nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pomyśleć nad porządkami po długim i ciepłym lecie. Pogoda co prawda nie sprzyja siedzeniu w domu, jednak jeśli ktoś z Was ma zamiar zając się czystością w swoim zaciszu ten wpis okaże się jak znalazł.


                Najwięcej pracy zwykle jest w kuchni  dlatego zaczniemy od niej!

                Logiczna kolejność porządków ustalona jest od góry do dołu:
 1. Zaczynamy od odkurzenia wszelkich lamp, żyrandoli, ramek, obrazków, sufitów.

 2. Wycieramy kurz z szafek, przecieramy przedmioty, które się na nich znajdują i zabezpieczamy je ręcznikami papierowymi bądź gazetami.

 3. Czyścimy kratki wentylacyjne oraz okapy.

 4. Na cel bierzemy lodówkę! Rozmrażamy zamrażalnik, sprawdzamy jakość oraz termin przydatności produktów znajdujących się w lodówce.

 5. Myjemy płytki

 6. Czyścimy blaty, rzeczy stojące na nich (małe AGD), parapety.

 7. Zajmujemy się szafkami i półkami.

 8. Czyścimy zlewozmywak oraz kuchenkę/płytę indukcyjną.

 9. Czyścimy piekarnik .

 10. Myjemy kaloryfery.

 11. Myjemy okna.

 12. Odkurzamy podłogę.

Jak i przy pomocy czego możemy zmniejszyć czas spędzony na sprzątaniu oraz zwiększyć efekty?

W sprzątaniu kuchni idealnie pomogą nam środki chemiczne o najwyższej jakości oraz sprzęt renomowanej marki.

W myciu podłóg, czyszczeniu blatów, parkietów przy zmniejszonej ilości zużywanych chemicznych detergentów pomocna okaże się parownica. Maszyna, która pozwala na innowacyjne odkurzanie przy wykorzystaniu pary wodnej. Można jej używać codziennie, beż obaw że zniszczymy czyszczoną powierzchnię. Oszczędzamy czas i pieniądze, które w tym wypadku przeznaczylibyśmy na środki chemiczne!Działanie parownicy opiera się na zastosowaniu odpowiedniego ciśnienia, pod wpływem którego produkowana jest para wodna. Woda znajdująca się w urządzeniu osiąga temperaturę wrzenia, a następnie przekształcana jest w parę wodną, która trafia przez specjalną dyszę na zewnątrz. Temperatura robocza takiej pary wydostającej się z urządzenia wynosi 84 st. C.


Główną zaletą używania parownic jest jej wszechstronność zastosowań.

Lista parownic znajdujących się w naszej ofercie znajduje się TUTAJ!

Gdy przychodzi czas na mycie okien oraz witryn czy luster niezastąpiona może okazać się myjka z serii WV. Urządzenia z tej serii są lekkie oraz niezwykle poręczne przez co praca z wykorzystaniem takiego urządzenia jest znacznie wygodniejsza,  mniej męcząca a zarazem szybka. Mycie przy użyciu myjki WV redukuje do zera możliwość wystąpienia zacieków, idealnie usuwa wodę z powierzchni czyszczącej wraz ze środkami chemicznymi i bez najmniejszego problemu jest w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków.

Czas na chemię!
Środki chemiczne dzielimy różnie w zależności do zabrudzeń z jakimi mają się uporać oraz powierzchni czyszczącej na jakiej będą miały działać. W kuchni na pewno znajdzie zastosowanie środek o nazwie CA 30 R firmy Karcher. Efektywnie usuwa resztki  pozostawione z jedzenia, tłuszcze, plamy spożywcze i osady z nikotyny. Może być stosowany na wszystkich wodo i alkoholoodpornych powierzchniach.


Znalezione obrazy dla zapytania czyszczenie ręczne karcher

W przypadku czyszczenia przedmiotów sanitarnych polecamy CA 20 R. Działa silnie czyszcząco i usuwa osady z kamienia wapniowego. Dzięki niemu zlew będzie lśnił.

Znalezione obrazy dla zapytania czyszczenie ręczne karcher

Gdy już jesteśmy przygotowani i wyposażeni w odpowiedni sprzęt możemy zabrać się do pracy!

Czego z całego serca życzy Państwu zespół Ogrodowczyk.
 
 

 


Powrót