katalog produktów

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o nowych produktach i ofercie.

Karcher e-commerce Certified Partner
Karcher Serwis Klasy A

ZamiatarkiZamiatarki Karcher, zarówno z linii domowej, jak i profesjonalnej, spełniają najnowsze techniczne standardy. Urządzenia te stanowią doskonałe połączenie między ergonomią, skutecznością, funkcjonalnością oraz jakością wykonania.

Urządzenia dostępne w ofercie

W sklepach Ogrodowczyk posiadamy następujące modele zamiatarek Karcher:
Zamiatarki ręczne z linii Home&Garden doskonale radzą sobie ze sprzątaniem luźnych zanieczyszczeń wokół domu i podwórka - z chodnika, podjazdu, alei i dziedzińców. Do sprzątania większych powierzchni zaleca się stosowanie zamiatarek z linii Proffesional.

Jakość zamiatarek Karcher

O randze zamiatarek Karcher świadczy szereg cech charakterystycznych, głównie dla urządzeń z lini Proffesional, a są to między innymi:
  • szeroka gama zastosowań: w zależności od wyboru napędu i wyposażenia urządzenia, mogą one być dopasopwane w jak najlepszym stopniu do specyfiki miejsca, w którym mają być stosowane.
  • szeroka gama wyposażenia: duży wybór szczotek bocznych oraz szczotek walcowych pozwala na prawidłowe i najlepsze dostosowanie urządzenia do sprzątanej nawierzchni.
  • automatyczny system oczyszczania filtra: opatentowany system jest unikalny na rysnku zamiatarek.
  • łatwe operowanie: ujednolicony graficznie i funckjonalnie system obsługi EASY Operation.
  • różne metody zasilania: do wyboru zamiatarki z prowadzeniem ręcznym, zasilane bateryjnie oraz z napędem elektrycznyn, benzynowyn, gazowyn lub wysokoprężnyn.
  • prosty serwis: szybkie i łatwe wymiany części - oszczędność czasu i kosztów.

Zastosowania

Do większości posadzek sprawdzają się szczotki walcowe. Zdarza się jednak, że sprzątana nawierzchnia wymaga specjalnego traktowania, jak na przykład - elastyczne pokrycia hal sportowych czy duże powierzchnie wykładzin tekstylnych.

Pokazy

Nasi handlowcy i serwisanci chętnie zaprezentują najlepszą metodę czyszczenia do sprzątanej nawierzchni na żywo. Zapraszamy do umawiania się na indywidualne pokazy zamiatarek, bądź całej technologii czyszczenia dopasowanej do indywidualnych potrzeb.